کارگاه آموزشی

کارگاه طراحی سایت بدون کد نویسی

کارگاه آموزشی طراحی وب سایت بدون کدنویسی

اولین کارگاه آموزشی طراحی وب سایت بدون کدنویسی ، در شهرستان قاین برگزار شد. دراین کارگاه که به همت مرکز رشد واحد های فناور شهرستان قاین و شرکت ها و واحدهای فناور حوزه آی تی شهرستان برگزار شد، کارآموزان ابتدا با مفاهیم پایه ای وب سایت و دنیای اینترنت ، دانستنی های مورد نیاز برای راه اندازی وب سایت اینترنتی و همینطور با اصول طراحی وب سایت بدون داشتن دانش کد نویسی و با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا شدند.

این کارگاه به صورت کارگاه یک روزه و به مدت ۱۰ ساعت در محل سالن کنفراس مرکز رشد واحدهای فناور قاین برگزار شد.کارگاه طراحی وب سایت برای اولین بار به صورت کاملا عملی و پروژه محور برگزار گردید به شکلی که کارآموزان تمامی مراحل را پا به پای مدرس در سیستم های خود دنبال و آموزش ها را پیاده سازی می کردند و در انتها تمامی شرکت کنندگاه موفق به راه اندازی یک وب سایت شرکتی – فروشگاهی شدند.

هدف از برگزاری این کارگاه آمورشی یک روزه، آشنایی علاقه مندان با روش نوین کسب کار با استفاده از تکنولوژی های نوین، بر پایه اینترنت بود که شرکت کنندگان بتواند بدون ورود به جزئیات پیاده سازی و یا پرداخت هزینه اضافی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی، خود به طراحی موارد مورد نیاز بپردازند.

 

کارگاه آموزشی طراحی وب سایت بدون کدنویسی
کارگاه آموزشی طراحی وب سایت بدون کدنویسی

 

بخشی از زمان کارگاه به آموزش روش های تولید محتوای استاندارد با در نظر گرفتن اصول (SEO (Search engine optimization و همینطور نحوه تولید یک محتوای استاندارد از نظر گوگل با در نظر گرفتن اصل کاربرپسندی (User Friendly) اختصاص داده شد. و همینطور به طور مختصر درباره نحوه کار موتور جستجوگر گوگل توضیحاتی به شرکت کنندگان ارائه شد.

کارگاه طراحی وب سایت بدون کدنویسی
کارگاه طراحی وب سایت بدون کدنویسی

در انتهای جلسه به مشکلات و ابهامات هنرجویان رسیدگی و به سوالات آن ها پاسخ داده شد.

در پایان نیز گواهی شرکت در کارگاه آموزشی طراحی وب سایت بدون کدنویسی از طرف مرکز رشد واحد های فناور برای هنرجویان صادر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *